Extensii phpbb

Servicile noastre de web host includ gratuit Protectie DDOS si Firewall, Certificat SSL, acces la  cPanel si ftp.
Reduceri partenerilor - Vezi detalii Domeniu free- Vezi conditii
Activare automata la plata prin SMS sau CARD bancar.
webhost.png (18 KB)

  skype.png (3 KB)  whatsap.jpg (2 KB) facebook.jpg  Urmareste HostGame.ro pe instagram  Youtube-icon.png                                 www.HostGame.ro - Gazduire web si servere jocuri, Counter-Strike 1.6 (CS 1.6), Counter-Strike Source (CSS), CS Global Offensive(CS-GO), Left 4 Dead 2 (L4D2), GTA: San Andreas Multiplayer (SA-MP), MOHAA, minecraft, COD4, CSZ  


Extensii phpBB
recomandate

Add User https://www.phpbb.com/customise/db/extension/acp_add_user_2/

Advanced BBCode Box - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/advanced_bbcode_box/

Advertisement Management - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/ads/

Ajax Chat - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/ajax_chat/

Analogue Clock - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/analogue_clock/

Database Optimize & Repair Tool - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/database_optimize_and_repair_tool/

External Links Open in New Window - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/external_link_in_new_window/

Google Analytics - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/googleanalytics/

Online Status - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/online_status/

phpBB Display Age Users - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/phpbb_display_age_users/

phpBB Media Embed PlugIn - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/mediaembed/

phpBB SiteMaker - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/phpbb_sitemaker_2/

Random Banner - https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=456&t=2470586

Scroll To Top - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/scrolltotop/

Snowstorm and Lights (pentru sarbatorile de iarna) - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/snowstorm_lights/

Tabs Menu in index - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/tabs_menu_in_index/

Top Five Extension - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/topfiveext/

Topic Preview - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/topicpreview/

Top Stats - https://www.phpbb.com/customise/db/extension/top_stats/

[**] Privacy policy - https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=2464776

Comentarii

Trebuie să fii autentificat pentru a adăuga un comentariu!

Nu a fost făcut nici un comentariu.

HostGame.ro foloseste cookies pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta. Mai multe detalii